YouTube Instagram Facebook LinkedIn
Odaksan Mühendislik A.Ş. Anasayfa Kurumsal Ürünler Blog Referanslar İletişim

Streç Makinesi Modellerimiz

Odaksan Mühendislik A.Ş. olarak endüstriyel palet streçleme süreçlerinizi optimize etmeniz ve en üst düzeyde verimlilik elde etmeniz için güçlü, tasaruf sağlayan streçleme çözümleri sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemizde bulunan DC Servo, DC Fırçalı, AC Servo ve AC motorlu tablalı streçleme makinelerimiz ve mobil streçleme robotlarımızla sektörün öncü çözümlerini bir araya getiriyoruz.

Focus Mobil Modeller

Focus-servo

Focus DC Servo

Dünyada sadece Odaksan Mühendislik A.Ş. tarafından üretilen yüksek performanslı ve dayanıklı DC servo motorlu mobil palet streçleme robotları. 7" büyük dokunmatik ekranı ve reçete kaydetme özelliğiyle kullanım kolaylığı. İki farklı öngerme seçeneği.

Focus-servo

Focus AC Servo

AC gücünün DC'ye dönüştürücü marifetiyle çevirelerek kullanıldığı palet streçleme robotları. Verimlilik açısından tercih edilmeyen bir sistem olsa da, ekonomik açıdan avantajlı. 7" büyük dokunmatik ekranı ve reçete kaydetme özelliğiyle kullanım kolaylığı. İki farklı öngerme seçeneği.

Focus-servo

Focus DC

DC fırçalı motorlu, dünyada yaygın olarak kullanılan motor teknolojisine sahip palet streçleme robotları. Motorları periyodik bakım gerektirir. 7" büyük dokunmatik ekranı ve reçete kaydetme özelliğiyle kullanım kolaylığı. İki farklı öngerme seçeneği.

Spider Mobil Modeller

Focus-servo

DC fırçalı motorlu, dünyada yaygın olarak kullanılan motor teknolojisine sahip palet streçleme robotları. Motorları periyodik bakım gerektirir. 4" Dokunmatik Ekranı. Mekanik, tek motorlu ve çift motorlu üç farklı öngerme seçeneği.

Rapid Mobil Streçleme Makinesi

Rapid Mobil

Mobil palet streçleme robotları. LED Panelli. Mekanik ve tek motorlu 2 farklı öngerme seçeneği.

Focus Tablalı Modeller

Focus-AC

Focus AC

AC motorlu, sabit tablalı palet streçleme makinaları. 7" büyük dokunmatik ekranı ve reçete kaydetme özelliğiyle kullanım kolaylığı. Mekanik germeli, tek motorlu ve çift motorlu öngermeli 3 farklı öngerme seçeneği.

Focus-AC

Focus AC Üst Baskılı

AC motorlu, üst baskılı sabit tablalı palet streçleme robotları. 7" büyük dokunmatik ekranı ve reçete Kaydetme Özelliğiyle Kullanım Kolaylığı. Mekanik germeli, tek motorlu ve çift motorlu öngermeli 3 farklı öngerme seçeneği.

Spider Tablalı Modeller

Focus-AC

Spider Tablalı

Sabit tablalı palet streçleme makinaları. 4" dokunmatik ekran. Mekanik germeli, tek motorlu ve çift motorlu öngermeli 3 farklı öngerme seçeneği.

Focus-AC

Spider Tablalı Üst Baskılı

Üst baskılı sabit tablalı palet streçleme makinaları. 4" dokunmatik ekran. Mekanik germeli, tek motorlu ve çift motorlu öngermeli 3 farklı öngerme.

Rapid Tablalı Modeller

Rapid Tablalı

Rapid Tablalı

Sabit tablalı palet streçleme makinaları. LED ekranlı ekonomik model. Mekanik germeli ve tek motorlu öngermeli 2 farklı seçenek.